Jak wybrać najlepszy serwis Forda?

nieautoryzowany serwis forda

Znaczna większość ludzi w dzisiejszych czasach posiada jeden lub dwa samochody. Każda część naszego samochodu może wymagać naprawy – usługi naprawcze oraz przeglądy możliwe są dzięki istniejącym serwisom ogumienia, niezależnym serwisom itp. W serwisach i tego typu zakładach pracują fachowcy, którzy dość często są byłymi pracownikami Forda – jeśli chodzi o niezależny serwis Ford. Usługi, jakie świadczą serwisy, służą naprawie naszych samochodów lub utrzymaniu ich w dobrym stanie. W dzisiejszych czasach, serwisów niezależnych Ford, jest wiele w Polsce. Należy więc znaleźć taki, który będzie znajdował się najbliżej naszego miejsca zamieszkania – zależy jednak od typu usług, z jakich chcemy skorzystać.

Niezależny serwis ford i jego funkcje

Serwis Ford ogólnie zajmuje się naprawą i przeglądem samochodów marki Ford. Dziś mamy okazję skorzystać z niezależnego serwisu Ford, który w pewnym sensie jest odpowiednikiem ‘’oryginalnego’’ serwisu Forda. W serwisie takim możemy liczyć na szybką i fachową obsługę. Usługi, na jakie mogą liczyć klienci Forda, to przede wszystkim:

  • Naprawa samochodu,
  • Przeglądy gwarancyjne lub po okresie gwarancji,
  • Możliwość zdobycia większości części zamiennych,
  • Naprawa lakiernicza,
  • Sprawne i szybkie zajęcie się każdym pojazdem.

Wiele serwisów nieautoryzowanych, oferuje zastępczy samochód na czas naprawy. Klient zawsze powiadamiany jest o użytych częściach podczas naprawy czy przeglądu. Dość często, serwisy nieautoryzowane zajmują się również całą dokumentacją, konieczną do wypełnienia. Właściciele samochodów marki Ford, powinni znać każdy typ usług, z jakich można skorzystać w razie potrzeby i konieczności.
Niezależny serwis Ford zapewnia klientom użycie wysokiej jakości maszyn i urządzeń, za pomocą których dokonuje się przeglądów czy napraw. W serwisach niezależnych wykonywane są również usługi serwisowania klimatyzacji. Warto także wiedzieć, że w serwisach nieautoryzowanych pracują specjaliści, którzy posiadają odpowiednią dozę wiedzy na temat części i funkcjonowania samochodów firmy Ford.

Profesjonalny serwis ogumienia

serwis fordaSerwis ogumienia jest miejscem, w którym każdy właściciel samochodu ma nie tylko możliwość  zaopatrzenia się w nowe, zimowe i letnie opony. W serwisach ogumienia oferowany jest szeroki wachlarz usług. Na przykład – ogumienie samochodów osobowych oraz dostawczych, wymiana wszelkich części na nowe i lepsze. Dodatkowo, w serwisie ogumienia dość często możemy również liczyć na usługi typu prostowanie felg aluminiowych czy stalowych. Przechowywanie opon oraz ich wymiana, należą do popularnych. Z serwisu ogumienia można korzystać w firmach/ stacjach oferujących usługi wulkanizacyjne. W takich serwisach możemy również liczyć na szereg innych, podobnych świadczeń. Mogą to być drobne prace mechaniczne, lakiernicze czy blacharskie.

Konserwacja i napełnianie klimatyzacji

Napełnianie klimatyzacji, inaczej nabijanie – jest to usługa, która polega na uzupełnieniu czynnika klimatyzacji. Czynność tę należy powtarzać cyklicznie – klimatyzacje w samochodach nie należą do tanich, tak samo jak ich naprawa, która wiąże się z długim czasem oczekiwania. Zalecane jest dokonywanie serwisowania klimatyzacji raz na rok. Odpowiednio częste i w miarę regularne napełnianie klimatyzacji wpływa nie tylko na komfort naszej podróży ale i na jakość naszego zdrowia – należy bowiem pamiętać, że niesprawna klimatyzacja powoduje problemy dróg oddechowych, nudności i inne. Dlatego konieczne jest wykonywanie regularnych i dokładnych przeglądów.  Z usługi takiej możemy skorzystać na stacjach obsługi klimatyzacji.
Poprzez regularne dokonywanie przeglądów oraz napełnianie klimatyzacji, nie musimy martwić się o jej zepsucie lub zły wpływ na nasze zdrowie.


Osobom z Katowic i okolic polecamy korzystanie z nieautoryzowanego serwisu Ford.